Angielski   Hiszpański   Francuski   Włoski   Polski

CRM na zamówienie

SublimeCRM™ to produkt w pełni elastyczny, który można bezproblemowo dostosowywać do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz przyłączyć nasz 100-procentowo dostosowywalny produkt o nowej specyfikacji - nie martw się, możemy udostępnić Ci licencję użytkownika, zainstalować i skonfigurować w pełni dostosowaną aplikację, dodając lub modyfikując usługi lub implementacje, o które nas poprosisz.

Nasz CRM jest gotowy do zaspokojenia normalnych wymagań każdej firmy, ale jesteśmy świadomi, że każda firma ma swój własny zestaw specyficznych potrzeb, dlatego ważne jest, aby zaoferować Państwu najbardziej wszechstronny produkt, który można dostosować do potrzeb firmy dowolnego rodzaju.

Jeśli potrzebujesz zmienić lub dodać sekcje, aby dostosować je do Twoich potrzeb, nie wahaj się zapytać nas - możemy stworzyć własny, zindywidualizowany SublimeCRM™, całkowicie niezależnie i do użytku wyłącznego.

Internet Web Solutions - SublimeCRM Internet Web Solutions - SublimeCRM Internet Web Solutions - SublimeCRM

Nasz produkt jest aktualnie dostępny w 4 językach (angielski, hiszpański, włoski i francuski). Jest zaprogramowany w taki sposób, że jeśli Twoja firma ma oddziały w innych krajach, możesz dla każdego z nich zdefiniować język. Zawsze możliwe jest wdrożenie CRM w nowych językach, jeśli zajdzie taka potrzeba - po prostu powiedz nam jakiego języka potrzebujesz, a postaramy się dodać go do dostępnych opcji.

Z naszym produktem, SublimeCRM™, chcemy pomóc naszym klientom zarządzać ich sprawami w prosty i wygodny sposób dostarczając im użyteczne narzędzie, które pozwala szybko i szybko kontrolować wszystkie wewnętrzne procesy biznesowe, począwszy od zadządzania rachunkowością po zarządzanie firmą. Produkt zawiera również dobrze zorganizowane archiwum dokumentów, w którym można przechowywać pliki własne i swoich klientów - wszystkie doskonale sklasyfikowane i pogrupowane.

Zobacz SublimeCRM™ - zaoszczędzisz czas na rutynowych zadaniach w Twojej firmie.

Wypróbuj sam za darmo!Youtube Sublime CRM Solutions Facebook Sublime CRM Solutions Google + Sublime CRM Solutions Twitter Sublime CRM Solutions