Angielski   Hiszpański   Francuski   Włoski   Polski

Prostota Elegancja.

"Małe rzeczy są zawsze najważniejsze."

Nasz CRM

Razem z SublimeCRM™ możesz zapewnienić większą wydajność i lepszą obsługę klientów. Poprawimy organizację Twoich zadań, eventów, plików, kampanii marketingowych, szczegółowych faktur, kosztorysów, dokumentów wewnętrznych, itd.

Nasze narzędzia troszczą się o całość zarządzania Twoją firmą, dając Ci pełną kontrolę nad rutynowymi procesami i dając możliwość najlepszego wykorzystania czasu i zasobów.

Cechy

  • Nie potrzebujesz instalować żadnych programów
  • Możliwość obsługi z dowolnego miejsca z dostępem do internetu
  • Natychmiastowa odpowiedź i aktualizacje w czasie rzeczywistym
  • Otwarta architektura ułatwiająca dostosowywanie
  • Dostosowywanie bez programowania
  • W pełni dostosowywalny przepływ pracy
  • Interaktywne i w pełni zarządzalne panele kontrolne

Aktualizacje

SublimeCRM™ stale dostosowuje się do potrzeb klientów poprzez dodawanie nowych usług i sekcji w celu usprawnienia pracy użytkowników i wykonywania ich rutynowych zadań.

SublimeCRM™ zawsze jest aktualizowany aby zawierał ulepszenia i nowe usługi, które sprawiają, że jest lepszy i efektywne narzędzia, aby Twoje typowe zadania stały się łatwiejsze.


Najnowsze usprawnienia

Najnowsza wersja zawiera bezpośrednie połączenia z sekcji klientów, a plikami i fakturami, zachowując Twój cenny czas przy szukaniu dokumentacji w stosownym folderze w sekcji plików i faktur z sekcji sprzedaży.

Kiedy dodasz nowego klienta, możesz wybrać opcję utworzenia mu osobnego folderu, co przyspiesza wyszukiwanie dokumentacji.

W sekcji sprzedaży na prośbę naszych klientów dodano opcję, która umożliwia wykrycie ujemnych danych w szczegółach faktury, aby móc wyświetlać rabaty lub płatności klientom na fakturach.



Wypróbuj sam za darmo!

Galeria SUBLIME CRM

Z SublimeCRM™masz szeroki wachlarz dostępnych możliwości do zarządzania Twoimi biznesowymi zadaniami w prosty i szybki sposób.

Narzędzie jest dobrze konfigurowalne - zaczynając od zmiany loga korporacji, przez nadawanie uprawnień każdemu użytkownikowi; możesz zmieniać kolory, rozmiary czcionek i kolory tła, dodatkowo możesz wybrać preferowany język Twojej platformy (aktualnie dostępne języki: hiszpański, angielski, francuski i włoski).

Wyróżniające nas funkcje to inteligentne wyszukiwanie w różnych sekcjach; Dziennik interaktywny; tablica ogłoszeń; zarządzanie zadaniami użytkownika; archiwum dokumentów klasyfikowanych bezpośrednio do folderów klienta, w tym faktur i plików; szacunki i moduł sprzedaży z możliwością przekształcenia szacunków w sprzedaż po ich potwierdzeniu; zarządzanie kontaktami z możliwością importowania z Gmaila oraz wiele innych funkcji ułatwiających wszelkiego rodzaju transakcje.

  • Sublime Customer Relationship Management CRM Solutions"Tablón"
  • Sublime Customer Relationship Management CRM Solutions"Agenda"
  • Sublime Customer Relationship Management CRM Solutions"Configuración"

Opinie

Francisco Hernández, socio de internacionalización Geomedia To dokładnie to, czego potrzebowałem; z tym narzędziem mogę zarządzać praktycznie wszystkimi codziennymi zadaniami mojej firmy, a co ważniejsze z racji tego, że dużo podrózuję, mogę śledzić wszystko, gdziekolwiek by się stało.

Francisco Hernández, partner międzynarodowy w Geomedia

Tina Julsgaard, propietaria de Comunica Translations CRM jest prawdopodobnie najlepszą inwestycją jaką kiedykolwiek zrobiłam dla mojej firmy. Dzisiaj pytam, jak udawało mi się zarządzać moją firmą, tak samo, jak kiedyś zastanawialiśmy się, jak żyliśmy bez internetu. CRM znacznie redukuje czas poświęcony administracji przeze mnie i moich pracowników na co dzień. Wszystko zostało zredukowane do kilku prostych kliknięć i wszystkie dane moich klientów, zadania i faktury są ładnie zorganizowane i połączone.

Tina Julsgaard, włascicielka Comunica Translations

Tomás Pérez Benz, socio director de Biznaga IntercontinentalMogę wystawiać faktury w ciągu 2 minut i natychmiast je wysłać klientom. Dla mnie bardzo ważne jest wiedzieć, które faktury są aktualne, a które nie, a to narzędzie pomogło mi zidentyfikować je natychmiast przez użycie filtrów.

Tomás Pérez Benz, dyrektor i partner w Biznaga Intercontinental

Youtube Sublime CRM Solutions Facebook Sublime CRM Solutions Google + Sublime CRM Solutions Twitter Sublime CRM Solutions