Angielski   Hiszpański   Francuski   Włoski   Polski

O nas

SublimeCRM™ to produkt rozwijany przez firmę Internet Web Solutions, zlokalizowana w hiszpańskiej Maladze, w Andaluzyjskim Parku Technologicznym (PTA).

Firma, działającą od ponad dziesięciu lat ma bogate doświadczenie we wszystkich rodzajach niestandardowego programowania internetowego, począwszy od sklepów e-commerce po aplikacje do e-learningu, aplikacji dla biur tłumaczeń, katalogów produktów itp.

Dostarczamy również naszym klientom usługi pozycjonowania SEO i SEM, bazując na organicznej pozycji danego produktu lub usługi i zarządzając kampaniami Google AdWords dla wszystkich rodzajów produktów i klientów.

Internet Web Solutions - SublimeCRM Internet Web Solutions - SublimeCRM Internet Web Solutions - SublimeCRM

Internet Web Solutions to również biuro tłumaczeń, w którym tłumacze pracują w ich ojczystym języku, co umożliwia sprawną pracę i wierny oryginałowi gotowy produkt.

SublimeCRM™ jest produktem, który pomoże Ci zarządzać zadaniami w firmie w najprostszy, najbardziej użyteczny i najbardziej wygodny sposób. Dzięki naszemu CRM możesz szybko zarządzać i kontrolować wewnętrzne procesy firmy, począwszy od zadań księgowych i administracyjnych, po zarządzanie dziennikiem firmy. Produkt posiada również dobrze zorganizowane archiwum dokumentów, w którym można przechowywać własne pliki i pliki swoich klientów - wszystkie doskonale sklasyfikowane i zorganizowane według własnych kryteriów.

Zachęcamy do wypróbowania możliwości SublimeCRM™, zobaczysz, że pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze i czas na wykonywanie rutynowych zadań dla Twojego biznesu.

Wypróbuj sam za darmo!

Youtube Sublime CRM Solutions Facebook Sublime CRM Solutions Google + Sublime CRM Solutions Twitter Sublime CRM Solutions